Vyhledávání zájezdu
Londýn a Harry Potter - Velká Británie - Londýn

Londýn a Harry Potter

Velká Británie » Londýn

, Hotel

FM


Londýn a Harry Potter

Počet termínů:

4 termíny / 0 Last minute / 4 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

autobus -

Počasí:Ubytování
Ubytování je zajištěno v hotelech ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce.
Doprava
Nástupní místa v ČR zdarma Praha, Plzeň
Zájezd zahrnuje
2 ubytování, 1 snídani, dopravu luxusním autokarem, Eurotunel nebo trajekt, služby českého průvodce, zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Zájezd nezahrnuje
cestovní pojištění a proti stornu (150 CZK), jednolůžkový pokoj (3990 CZK), Warner Bros Studio – Harry Potter (1350 CZK), Warner Bros Studio – Harry Potter 5-15 let (1100 CZK), Muzeum Madame Tussaud’s (950 CZK), Muzeum Madame Tussaud’s 4–15 let (810 CZK), vstupy, místní dopravu, pobytové taxy, fakultativní služby cca 30 GBP
Slevy
stálý klient (110 CZK)
Program
Den 1
Odjezd z Prahy a Plzně v ranních hodinách. Přejezd do Francie na ubytování.
Den 2
Ráno se Eurotunelem nebo trajektem dostanete do Velké Británie. Návštěva Warner Bros Studio v Leavesdeanu, jedinečná příležitost si prozkoumat kouzlo filmů o Harry Potterovi, místa kde se natáčela nejúspěšnější filmová série všech dob. Budete mít zde čest poznat zákulisí z filmů, prohlídku nádherných kostýmů, nejrůznějších rekvizit, a animace. Dozvíte se zde, jak se v jednotlivých filmech dělaly speciální efekty a záběry. Projít se můžete po hlavní bradavické hale, Brumbálově pracovně nebo Příčné ulici. Navštívit můžete Chroptící chýši nebo Ollivanderův obchod s kouzelnickými hůlkami. Odpoledne v Londýně. Možná návštěva muzeí podle zájmu – děti jistě rády navštíví muzeum voskových figurín Madame Tussaud’s případně Britské národní muzeum. Ubytování.

Den 3
Snídaně. Celodenní prohlídka Londýna. Královská čtvrť Westminster – Westminster Abbey, Houses of Parliament s věží Big Ben. Slavnostní ceremonie střídání královských gard na Whitehall či u Buckinghamského paláce. Trafalgar Square a náměstí Picadilli Circus. Odpoledne individuální volno, možná návštěva muzeí a atrakcí podle zájmu – Londýnsko oko, akvárium a další. Možnost fakultativní večeře. Odjezd do ČR ve večerních hodinách, noční Eurotunel nebo trajekt do Francie.

Den 4
Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.