Vyhledávání zájezdu
Le Grand Bleu - Francie - Languedoc-Roussillon

Le Grand Bleu

Francie » Languedoc-Roussillon

, Rezidence starstar

LM


Le Grand Bleu

Počet termínů:

1 termín / 1 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Languedoc-Roussillon - transparent 17°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: REZIDENCE LE GRAND BLEU
Popis
VENDRES PLAGE Nevelké lázeňské letovisko mezi Narbonne a Béziers se rozkládá podél 4 km dlouhé písčité pláže. Večer letovisko ožívá díky kasinu, diskotékám a velkému množství barů a restaurací. Původní staré město si dosud uchovalo svůj typický ráz, náměstí zastíněné platany je místem pravidelných setkání obyvatel. Za návštěvu rozhodně stojí Narbonne, Carcassonne či katarské hrady, ale také Barcelona, vzdálená jen 1,5 hodiny jízdy. Nezapomeňte také ochutnat vynikající víno z produkce místních vinařů. www.vendres.com REZIDENCE GRAND BLEU Komplex malých vilek a mezonetových domků je soustředěný kolem bazénu a sluneční terasy mimo centrum města. Písčitá pláž je vzdálená 700 m, první obchody jsou 300 m od rezidence, supermarket a centrum letoviska 6 km.
Ubytování
Byty s kompletně vybavenou kuchyňkou (el. sporák, lednice, mikrovlnná trouba, kávovar), s koupelnou a WC, TV (40 EUR/týden), terasou nebo zahrádkou se zahradním nábytkem. VILLA 5: v přízemí obytná kuchyně s lůžkem, oddělená ložnice s dvojlůžkem, mezanin se dvěma oddělenými lůžky. VILLA 6: v přízemí obytná kuchyně s lůžkem a výsuvným lůžkem, v patře oddělená ložnice s dvojlůžkem nebo dvěma lůžky, kabina s palandou.
Sport a zábava
Vodní sporty na pláži. Cyklistika, jízda na koni, pěší turistika. Tenis (6 km). Kasino (3 km), diskotéky, kino, přírodní amfiteátr, kulturní akce ve Vendres Plage a v Narbonne.
Vybavení
Recepce s WiFi (20 EUR/týden), bazén se sluneční terasou a lehátky (duben - září), dětský bazén, bar u bazénu, prádelna, venkovní parkoviště zdarma.
Stravování
Vlastní.
Pláž
Písčitá, 4 km dlouhá pláž, 7 km od rezidence. Neplacená. Slunečníky a lehátka se dají pronajmout na místě.
Doprava
Vlastní.
V ceně
Týdenní pronájem bytu v daném období, spotřeba vody a energie, ložní prádlo, telefonická asistence. Pobyt: od soboty do soboty.
Slevy
SPECIÁLNÍ AKCE: SLEVA 20% při dvoutýdenním pobytu v období do 09.07. a od 10.09.2016 (již zohledněna v ceně).
Příplatky
POVINNÉ: Kauce (vratná jistina): 300 EUR/byt (hotovost, plat. karta). Místní poplatky: 5 UR/os./týden. NEPOVINNÉ: Ručníky: 6 EUR/os./týden. Dětská postýlka: 25 EUR/týden. Domácí zvíře: 45 EUR/týden. Úklid: na přání, při předání neuklizeného bytu 55 EUR. Cestovní pojištění: Cestovní pojištění.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...