Vyhledávání zájezdu
Le Cicale - Itálie - Friuli - Venezia Giulia - Lignano - Pineta

Le Cicale

Itálie » Friuli - Venezia Giulia » Lignano » Pineta

Lignano - Pineta, VilaLe Cicale

Počet termínů:

50 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Vila Le Cicale - Lignano Pineta
Ubytování
apartmán, F sixta 9 -

snížené přízemí: 2 ložnice s manželskou postelí nebo s dvěma lůžky, malá ložnice s jedním lůžkem. zvýšené přízemí: obývací pokoj, kuchyňka. 1. patro: 2 ložnice s manželskou postelí nebo s dvěma lůžky.

(max. 9 osob, počet ložnic, 5)
mezonet (snížené přízemí / zvýšené přízemí / patro, vnitřní schodiště), balkon, zahrádka (oplocená), terasa, klimatizace, bez patrových postelí, TV (satelit), Wi-Fi na pokoji, trezor, lednice, samostatný mrazák, pračka, sprcha ((sprchový kout)), celkem tři sociální zařízení se sprchovým koutem, zahradní nábytek, parkovací místo (číslované), 2. parkovací místo (číslované), nástupní dny sobota, příjezd od 16:00 do 19:30, odjezd 10:00

apartmán, G setta 10 -

snížené přízemí: ložnice s dvěma lůžky nebo manželskou postelí, malá ložnice s jedním lůžkem. zvýšené přízemí: malá ložnice s jedním lůžkem, obývací pokoj, kuchyňka. 1. patro: 3 ložnice s manželskou postelí nebo s dvěma lůžky.

(max. 10 osob, počet ložnic, 6)
mezonet (snížené přízemí / zvýšené přízemí / patro, vnitřní schodiště), balkon, zahrádka (oplocená), terasa, klimatizace, bez patrových postelí, TV (satelit), Wi-Fi na pokoji, trezor, lednice, samostatný mrazák, pračka, sprcha, celkem tři sociální zařízení se sprchovým koutem, zahradní nábytek, parkovací místo (číslované), 2. parkovací místo (číslované), nástupní dny sobota, příjezd od 16:00 do 19:30, odjezd 10:00
Popis letoviska

Prostřední část letoviska Lignano, Lignano Pineta, nabízí druhé, menší centrum s typickými obchůdky a restauracemi. Tato část je mnohem klidnější, než Sabbiadoro a většina domů a vilek je obklopena zelenými zahradami a vzrostlými piniemi. V této části jsou pak umístěny i zábavní atrakce města – Aquasplash, Gulliverlandia i lunapark.
Z Lignana se můžete s námi zúčastnit organizovaných výletů do Benátek.

Popis objektu

Čtyři řadové vily LE CICALE (Raggio delle Cicale) se nachází v klidné části plné zeleně a zároveň blízko centra Lignano Pineta a parku Parco Hemingway. V blízkosti je řada obchodů, restaurací a pizzerií. Apartmány jsou jsou zrenovované, mají trojí sociální zařízení, TV/SAT, klimatizaci, trezor, pračku, Wi-Fi, oplocenou zahrádku se zahradním nábytkem a dvěma lehátky, terasu, balkon a 2 parkovací místa.

Vzdálenost od
pláže 450 m
Pozice objektu v letovisku
klidné místo
Vybavení objektu
Wi-Fi v objektu
Minimální počet nocí
standardně 7

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...