Vyhledávání zájezdu
Hyatt Regency - Thajsko - Hua Hin

Hyatt Regency

Thajsko » Hua Hin

, Hotel starstarstarstarstarHyatt Regency

Počet termínů:

90 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Hua Hin - transparent 28°CKategorie hotelu: ****
Ubytování
Dvoulůžkový pokoj STANDARD: 38 m², klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou, WC, vysoušeč vlasů, župany, bačkory, varnou konev, minibar (za poplatek), TV se satelitním příjmem, internetové připojení (za poplatek), telefon a balkon.
Na vyžádání možnost rezervace pokoje REGENCY CLUB nebo CLUB DELUXE
Vzdálenosti
Pláž - na pláži,
Centrum - 10 minut jízdy autobusem,
Transfer - cca 3 hodiny.
Vybavení a služby
Hotel má 213 pokojů, vstupní hala s recepcí, směnárna, 4 restaurace, 2 bary, WiFi připojení (zdarma), obchod se suvenýry, 5 bazénu, vířivku, tobogány, wellness centrum, prádelna (za poplatek), pokojová služba (za poplatek). Lehátka, slunečníky a ručníky jsou u bazénu zdarma.
Sport a zábava
Pravidelné večerní zábavy.
Zdarma - fitness.
Za příplatek - katamarán, pronájem jízdních kol, tenisový kurt, windsurfing. V okolí se nachází 18-ti jamkové mistrovské golfové hřiště, wellness.
Tip
Na přání klienta můžeme nabídnout jiný typ pokoje, upravit termín, délku pobytu a typ stravování, případně zkombinovat různá pobytová místa a hotely. Odlety je možné zjistit z Prahy, Vídně, Mnichova či jiných odletových míst. Zájezdy jsou připravovány "na míru" dle požadavku klienta. Výše uvedené ceny platí v případě disponibility volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě na pravidelných linkách.

Transfery letiště-hotel-letiště (nejsou-li v ceně) zajišťujeme na vyžádání za příplatek. Jedná se o privátní transfery (pouze pro Vás), cenu transferu Vám rádi zjistíme.
Další informace
Oficiální web: http://huahin.regency.hyatt.com/
Doprava
Lety jsou pořádány na pravidelných linkách s minimálně jedním přestupem, ceny platí v případě dostupnosti volných míst v optimálních knihovacích třídách.
Program
Pobyt na 7,10 nebo 14 nocí.
Cena zahrnuje
leteckou přepravu na pravidelné lince, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, ubytování, uvedené stravování, pojištění CK proti úpadku, asistenci CK na telefonu.
Cena nezahrnuje
transfery - letiště - hotel - letiště, komplexní cestovní pojištění vč, pojištění storna zájezdu, služby delegáta na místě, fakultativní výlety, spropitné

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...