Vyhledávání zájezdu
Hotel Villa Palma - Albánie

Hotel Villa Palma

Albánie

, Hotel starstarstarstarHotel Villa Palma

Počet termínů:

28 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

All inclusive

Doprava:

letecky Katovice

Počasí:

Dnes Počasí v Tirane - transparent 10°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Villa Palma
Popis hotelu

Poloha

Durrës je jedním z nejvýznamnějších rekreačních středisek v Albánii, s širokou, písčitou pláží, bohatou historií a rozvinutou turistickou infrastrukturou, množstvím obchodů, restaurací, místních taveren a klubů. Autobusová zastávka se nachází hned vedle hotelu Palma. Nejbližší obchod s potravinami je jen 20 metrů od hotelu. Tirana, hlavní město Albánie, je vzdáleno asi 35 km. Transfer z letiště trvá asi 45 minut.

Pláž

Pláž v Durrës je dlouhá, písečná a s pozvolným vstupem do moře. Villa Palma se nachází přímo na pláži, kde má vlastní oddělený sektor s lehátky a slunečníky (pro hotelové hosty zdarma).

Vybavení

24hodinová recepce, výtah, trezor, restaurace na terase, bar, bazén, lehátka a slunečníky zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Jsou vybaveny sociálním zařízením, balkonem, individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, telefonem, ledničkou a vysoušečem vlasů. Některé pokoje mají přímý výhled na moře.

Strava

All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu (jídla mezinárodní a albánské kuchyně). Nealkoholické nápoje (voda, džusy, čaj, filtrovaná káva) a místní alkoholické nápoje (pivo, brandy, bílé a červené víno) jsou k dispozici od 10:00 do 22:00.

Sport a zábava

Dětské hřiště, kulečník (za poplatek), plážový volejbal.

Internet

Internet Wi-Fi v hotelu.

Místní kategorie

****

Náš názor

Nejlepší umístění hotelu, přímo na krásné široké, písečné pláži. Vysoká hodnocení zákazníků se týkají především příjemných, útulných pokojů a velmi pěkného okolí hotelu. Doporučujeme!

Program

Den první

Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště CK 2 hod. před plánovaným odletem. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední

Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování, fakultativní výlety, atd.

Den poslední

Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Základní cena zahrnuje: letecou dopravu, letištní poplatky, transfery: letiště - hotel - letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu, strava dle popisu ubytování, péče polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.​

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...