Vyhledávání zájezdu
Hotel Adriatik II - Albánie

Hotel Adriatik II

Albánie

, Hotel starstarstarHotel Adriatik II

Počet termínů:

32 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

All inclusive

Doprava:

letecky Katovice

Počasí:

Dnes Počasí v Tirane - transparent 12°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Adriatik II
Popis hotelu

Poloha

Drač, který se nachází na pobřeží Jaderského moře, je jedním z nejvýznamnějších albánských turistických středisek a druhým největším městem v Albánii. Jeho dlouhá historie, která sahá až do středověku, zanechala mnoho zajímavých památek, rovněž z římských dob. Zde stojí za to vidět pozůstatky hradeb starobylého města, Forum Romanum, amfiteátr a ruiny římských horkých pramenů z 2. století. Můžete také navštívit Archeologické muzeum s moderní výstavou věnované dávné kultuře. Hotel Adriatik II se nachází přímo na promenádě podél pláže.

Pláž

Dlouhá, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Hotel Adriatik II se nachází přímo na pláži, má oddělený sektor s vlastními lehátky a slunečníky, které mohou hoteloví hosté využívat zdarma.

Vybavení

Recepce, restaurace, bar, TV místnost, úschovna zavazadel.

Pokoje

Útulné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro 2 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, balkonem nebo terasou (některé s výhledem na moře), individuálně nastavitelnou klimatizací, trezorem, TV, minibarem a fénem.

Strava

All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu (jídla mezinárodní a albánské kuchyně). Nealkoholické nápoje (voda, džusy, čaj, filtrovaná káva) a místní alkoholické nápoje (pivo, bílé a červené víno a místní alkoholické nápoje) jsou k dispozici od 10:00 do 22:00.

Sport a zábava

Stolní tenis, malé hřiště pro děti. Vodní sporty na pláži.

Internet

Internet Wi-Fi v celém hotelu.

Místní kategorie

***

Náš názor

Vynikající cenová nabídka! Komorní a dobře umístěný hotel Adriatik II se nachází u pláže, promenády a vedle mnoha turistických atrakcí.

Program

Den první

Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště CK 2 hod. před plánovaným odletem. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední

Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování, fakultativní výlety, atd.

Den poslední

Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Základní cena zahrnuje: letecou dopravu, letištní poplatky, transfery: letiště - hotel - letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu, strava dle popisu ubytování, péče polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.​

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...