Vyhledávání zájezdu
Fafa Premium - Albánie - Drač

Fafa Premium

Albánie » Drač

Dračská riviéra, Hotel starstarstarstarstarFafa Premium

Počet termínů:

17 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

All inclusive

Doprava:

letecky Katovice

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Fafa Komplex
Kategorie hotelu: ****
Popis hotelu

Poloha

Moderní a komfortní hotel Fafa Komplex se nachází v turistické čtvrti Mali a Robit, cca 15 km od centra Drač a 35 km od letiště Tirana. Leží v oblasti nádherné Albánské riviéry na Jaderském moři, která nabízí krásné, široké a písečné pláže. V okolí hotelu Fafa Komplex jsou restaurace a obchody. Doporučujeme se vydat do nedalekého města Drač, kde lze vidět pozůstatky starobylých městských hradeb, římského fóra a amfiteátru, římských lázní z 2. století nebo navštívit Archeologické muzeum. Transfer z letiště trvá cca 40 minut.

Pláž

Hotel Fafa Komplex se nachází u soukromé, široké a písečné pláže, na které jsou bezplatná lehátka a slunečníky.

Vybavení

Recepce, 2 restaurace (včetně jedné a'la carte), 2 bary, bazén pro dospělé, dětský bazén, 2 konferenční místnosti, parkoviště.

Pokoje

Hotel Fafa Komplex má pohodlné a prostorné pokoje. Každý pokoj je vybaven balkonem nebo terasou, individuálně nastavitelnou klimatizací, mini barem, ledničkou, trezorem, TV a vysoušečem vlasů. Standardní pokoje s výhledem na moře nebo do zahrady - dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, rozloha pokojů je cca 35 m².

Strava

All Inclusive - snídaně (formou bufetu), obědy (výběr jídla z nabídky a'la carte) a večeře (formou bufetu), alkoholické nápoje (pivo, vodka, rakija, gin, brandy, bílé a červené víno) a nealkoholické nápoje (sladké nápoje, čaj, filtrovaná káva) v hodinách od 10:00-22:00.

Sport a zábava

Hotel Fafa Komplex organizuje koncerty, představení, sportovní hry a zábavy a mnoho animací pro všechny věkové kategorie. Wellness centrum - fitness, sauna, vířivka, masáže, parní lázně (za poplatek), mini klub pro děti, dětské hřiště.

Internet

V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie

****

Webové stránky: www.fafa.al

Náš názor

Elegantní a velmi komfortní hotel Fafa Komplex s rozsáhlou bazénovo-plážovou částí. Hotel zaručuje vše, co je potřeba ke strávení bezstarostné dovolené s rodinou nebo s přáteli: skvělá pláž s bezplatným plážovým servisem a výhodný program All Inclusive. Skvělá základna pro ty, kteří chtějí také prozkoumávat Albánii. Srdečně zveme!

Program

Den první

Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště CK 2 hod. před plánovaným odletem. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední

Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování, fakultativní výlety, atd.

Den poslední

Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Základní cena zahrnuje: letecou dopravu, letištní poplatky, transfery: letiště - hotel - letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu, strava dle popisu ubytování, péče polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.​

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.