Vyhledávání zájezdu
Cape Panwa - Thajsko - Phuket

Cape Panwa

Thajsko » Phuket

, Hotel starstarstarstarstarCape Panwa

Počet termínů:

72 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Phuket - transparent 29°CKategorie hotelu: ****
Ubytování
Dvoulůžkový pokoj typu Superior: prostorné pokoje (36 m²) jsou vybaveny: vanou, sprchou / WC, vysoušečem vlasů, župany / pantoflemi, klimatizací, TV se satelitním příjmem, DVD přehrávačem, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem, příslušenstvím na přípravu kávy / čaje a balkonem.
Poloha
Hotel se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova Phuket, přímo na krásné, klidné pláži. Vzdálenost od města Phuket je asi 20 km. Transfer na letiště trvá přibližně 60 minut.
Vzdálenosti
Pláž - na pláži,
Transfer - trvá asi 60 minut.
Vybavení a služby
Hotel má 205 pokojů, 5 restaurací a 7 barů. Nachází se vysoko nad mořem. K vybavení patří: plavecký bazén s bazénem pro děti a sluneční terasou. Další bazén se nachází na pláži, na kterou se dostanete pěšky nebo pomocí malé, horské železnice. Plážová lehátka a slunečníky jsou k dispozici u bazénu zdarma.
Sport a zábava
Zdarma - fitness centrum, kánoe.
Za poplatek - šnorchlování, potápění, katamarán.
Tip
Na přání klienta můžeme nabídnout jiný typ pokoje, upravit termín, délku pobytu a typ stravování, případně zkombinovat různá pobytová místa a hotely. Zájezdy jsou připravovány "na míru" dle požadavku klienta. Výše uvedené ceny platí v případě disponibility volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě na pravidelných linkách. Transfery letiště-hotel-letiště (nejsou-li v ceně) zajišťujeme na vyžádání za příplatek. Jedná se o privátní transfery (pouze pro Vás), cenu transferu Vám rádi zjistíme.
Další informace
Oficiální web: http://www.capepanwa.com/.
Stravování
Snídaně
- formou bufetu
Doprava
Lety jsou pořádány na pravidelných linkách s minimálně jedním přestupem, ceny platí v případě dostupnosti volných míst v optimálních knihovacích třídách.
Program
Pobyt na 7,10 nebo 14 nocí.
Cena zahrnuje
leteckou přepravu na pravidelné lince, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, ubytování, uvedené stravování, pojištění CK proti úpadku, asistenci CK na telefonu.
Cena nezahrnuje
transfery - letiště - hotel - letiště, komplexní cestovní pojištění vč, pojištění storna zájezdu, služby delegáta na místě, fakultativní výlety, spropitné

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...