Vyhledávání zájezdu
Barceló Varadero - Španělsko - Španělsko ostrovy - Kanárské ostrovy - Tenerife - Puerto de Santiago


Barceló Varadero

Počet termínů:

382 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze, All inclusive

Doprava:

letecky Praha, Vídeň, Krakow

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Barcelo Varadero
Ubytování

K dispozici jsou: jednolůžkové a dvoulůžkové apartmány s možností dvou přistýlek.

Apartmány jsou zařízeny ve středomořském stylu, do kreolské architektury a jsou dobře vybaveny světlo barevným nábytkem; pokoje zahrnují terasu nebo balkon s výhledem na moře, bazén nebo zahrady, samostatně regulovanou klimatizací a otevřenou kuchyňku včetně lednice a trouby.

Poloha

Hotel Barcelo Varadero se nachází v blízkosti pláže, na jihozápadě ostrova Tenerife v letovisku Playa De La Arena, v blízkosti majestátních útesů Los Gigantes. Tato oblast je známá díky nejlepšímu počasí na ostrově.

Služby hotelu

Možnost stravování: snídaně, polopenze, plná penze, all inclusive.

snídaně; oběd; Večeře formou bufetu Restaurace (Hlavní restaurace), denně 10:30 - 13:00, 15:00 - 17:00.

Občerstvení, Bar (k dispozici v baru Palmeras), denně: 10: 30-13: 00, 15: 00-17: 00. Odpolední čaj, Bar (bazénny bar nabízí kávy a koláče), denně.

Stravování

Možnost stravování: bez stravy.

V okolí se nachází nespočet restaurací, kaváren a barů.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuta příruční zavazadla standardních rozměrů a transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na vyžádání.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky, příruční zavazadlo, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do hotelu a zpět, kapesní průvodce, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, možnost příplatku za registrované zavazadlo

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je nutné zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...