Vyhledávání zájezdu
Aquasol - Španělsko - Španělsko ostrovy - Baleáry - Mallorca - Palmanova

Aquasol

Španělsko » Španělsko ostrovy » Baleáry » Mallorca » Palmanova

Palma Nova, starstarstarAquasol

Počet termínů:

3 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy, Snídaně, Polopenze

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: APARTMÁ AQUASOL
Popis
MALLORCA Největší z Baleárských ostrovů a celkově největší ostrov Španělska leží v západní části Středozemního moře cca 200 km od Barcelony. V minulosti byl ostrov dobýván Římany a Maury, jejichž působení zde dokazuje mnoho památek a právě kartograficky zruční Římané dali ostrovu jeho jméno Mallorca – Ta největší. Největším a zároveň hlavním městem je Palma de Mallorca, které dominuje katedrála La Seu (katedrála světla) ze 16. století. Ostrov nabízí spoustu zeleně, centrální pohoří Tramuntana nabízí kromě vyhlídek do krajiny ideální podmínky pro horolezce. Je také vyhledávaným cílem cyklistů a vyznavačů vodních sportů. Na ostrově je mnoho přímořských letovisek s úžasnou atmosférou i řada krásných pláží a míst ke koupání v čistém modravém moři. Zdejší gastronomie a pohostinnost je proslulá. Na Mallorce je řada hotelových zařízení různých kategorií, není třeba mít obavy ani z hotelů s méně hvězdičkami, i ty jsou zde kvalitní, nabízejí dobré služby i stravování. TIPY NA VÝLETY: Deia – městečko oblíbené umělci se strmými uličkami; klášter Valldemosa – místo, kde poslední léta svého života strávil F. Chopin se spisovatelkou G. Sandovou; Soller – letovisko v údolí, kam můžete dojet „Orient Expressem“; Fornalutx – vesnička, kde se budete cítit jako ve skanzenu; Formentor – nejsevernější skalnatý cíp ostrova s majákem s krásným výhledem; Alcudia – město obklopené římskými hradbami. PRONÁJEM KOLA ČI AUTA: Ve všech letoviscích na Mallorce najdete na každém kroku půjčovnu kol, koloběžek či skútrů. Cyklistika je na ostrově velice populární, během posledních let zde byla vybudována hustá síť cyklostezek a není tajemstvím, že na Mallorcu jezdí trénovat i špičkoví sportovci. V půjčovnách najdete kola od standardních „holandských“ typů přes horská až po špičkové silniční modely, cena půjčení se zde pohybuje již od 4 EUR/den. Nebojte se proto půjčit si kolo, odpadne Vám starost s parkováním a uvidíte spoustu míst, kam se s autem nedostanete. Půjčení automobilu je zde velice jednoduché, buď si můžete pronájem zaplatit předem již v CK, nebo na místě v řadě autopůjčoven přímo na letišti, cena automobilu základní třídy začíná již na 460 Kč/den. Jen pozor na volbu letoviska pobytu, ne všude je jednoduché parkování. PALMANOVA Menší letovisko se táhne podél dvou krásných písčitých pláží v těsné blízkosti hlavního města Palmy 17 km), kam jezdí pravidelný autobusový spoj. Podél pláží mohou klienti využívat promenádu, která je lemována restauracemi a bary, na pláži je k dispozici nabídka vodních sportů, lehátka a slunečníky za poplatek. Na pláži je také bezplatné WiFi připojení. Letiště je vzdáleno 25 km. APARTMÁNOVÝ KOMPLEX AQUASOL Aparthotel Aquasol se nachází 17 km od hlavního letiště Son Sant Joan na Mallorce. Komplex má vlastní mini supermarket a pro své hosty pořádá živá vystoupení a zábavu v průběhu dne. Patrové apartmánové domy jsou rozmístěné okolo bazénu ve vzdálenosti pouhých 200 metrů od písečné pláže.
Ubytování
Každé apartmá má vlastní koupelnu/WC, klimatizaci, ložnici, obývací pokoj s kuchyňským koutem (mikrovlnná trouba), TV/SAT, balkón nebo terasu s posezením, telefon, trezoddělená ložnice se čtyřmi lůžky. APT 4: obývací kuchyně se dvěma pohovkami, oddělená ložnice se čtyřmi lůžky. APT 4/6: obývací kuchyně se dvěma pohovkami, dvě oddělené ložnice se čtyřmi lůžky. APT 8: obývací kuchyně kuchyně se dvěma pohovkami, tři oddělené ložnice se šesti lůžky.
Vybavení
Aparthotel je vybaven vstupní halou s recepcí, restaurace, bar, minimarket a konferenční sál. Součásti komplexu je venkovní bazén, terasa s lehátky zdarma.
Stravování
Vlastní. Za příplatek možnost snídaně nebo polopenze formou bufetu.
Doprava
Zpáteční letenka (včetně tax a transferů): z Prahy: od 7.590 Kč, z Mnichova: od 7.050 Kč, z Vídně od 6.820 Kč. Děti do 2 let odlet Praha: 1.650 Kč (vč. tax a transferů). Přímý let Praha – Palma trvá cca 2 h 30 min., létá se celoročně pondělí a pátek, během letní sezóny 18.05. - 15.10. každý den. Přímý let Mnichov - Palma trvá 2 h 10 min., Vídeň - Palma 2 h 20 min. Letenky Vám můžeme rezervovat z jakéhokoliv odletového letiště (Praha, Mnichov, Berlín, Vídeň aj…), dle letových řádů leteckých společností, buď přímé lety nebo s přestupem. Letenky rezervujeme na pravidelných linkových letech, můžeme Vám nabídnout libovolně dlouhý pobyt i den odletu. Ceny letenek se odvíjí od obsazenosti letadla a mění se velmi často, přesnou cenu letenky Vám sdělíme v okamžiku rezervace. Na objednané letenky se nevztahují stornopodmínky a stornopoplatky CK CAMPANATOUR. Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tj. stornopoplatek činí 100%, jsou rezervovány na přesné jméno cestujícího dle platného cestovního dokladu, u dětí i na datum narození). Palivový příplatek může být doúčtován dle aktuální výše 3 týdny před odletem. Letenku obdrží cestující současně s informacemi k zájezdu, tj. 7 dní před odletem. Storno letenky (ze zdravotních důvodů) lze pojistit za cca 190 Kč/os. (částka se odvíjí od ceny letenky).
Poznámka
První a poslední služba
Čerpání první a poslední služby závisí na příletových a odletových časech.
V případě příletu v pozdních nočních hodinách může být první služba snídaně. V případě časných odletů může být poslední služba večeře den před odletem nebo snídaně v den odletu.
Dle konkrétních letových časů si CK vyhrazuje právo na změnu bez nároku na náhradu nečerpaných služeb.

Delegátské služby
Delegát neočekává klienty na letišti a není přítomen při ubytování v hotelu. Je k dispozici na telefonu a na následující delegátské schůzce.
V ceně
Pobyt v apartmá bez stravy (BS), se snídaní (SN) nebo s polopenzí (HB) na uvedený počet nocí, letecká doprava, transfer letiště - hotel - letiště, ložní prádlo, ručníky, služby delegáta (od 01.06. do 30.09.), jinak telefonická asistence z ČR.
Slevy
SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 11% při objednání do 31.03.2016. Při aplikaci této časové slevy je pobyt nevratný (bez možnosti storna pobytu, resp. stornopoplatek = 100% ode dne nákupu), doporučujeme pojištění proti stornu.
Příplatky
POVINNÉ POPLATKY: Pobytová taxa (platí pro pobyty od 01.07.2016): Hotely a apartmá 1,2,3*: 1,10 - 1,65 EUR/os./den, Hotely a apartmá 4-5*: 2,20 EUR/os./den. Od 9. dne pobytu je taxa zlevněná o 50%. Děti do 16 let taxu neplatí. Taxa se platí na recepci. FAKULTATIVNÍ POPLATKY: Cestovní pojištění: Cestovní pojištění...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...