Apartmány Pleterski, Rakousko, Korutany, Mölltal, 1.11.2017, Bez stravy
Číslo zájezdu: 123708399

Apartmány Pleterski

Rakousko » Korutany » Mölltal

Obervellach, ApartmányApartmány Pleterski

Termín:

1.11.2017 - 4.11.2017
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Lyžařský

Délka:

4 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
1 570 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Apartmány Haus Pleterski
Popis
Apartmánový dům se nachází v blízkosti centra Obervellachu (100 m). Před domem je parkoviště. Dům má čtyři útulné apartmány asi 50 m2, každý pro 2 až 4 osoby.
Ubytování
Zařízení apartmánu pro 2 - 4 osoby: 1 kuchyň, 1 ložnice (rozkládací dvojlůžko, TV), 1 ložnice (manželská postel), 1 koupelna (sprchový kout, WC). Apartmány jsou plně vybaveny včetně potřeb na vaření i stolování a povlečení.
Poloha
Pěkné, moderně zařízené apartmány Haus Haus Pleterski se nacházejí 100 m od centra Obervellachu.
Vzdálenosti
centrum, nákupy, restaurace 100 m,
koupání, jízda na koni 400 m.
Vybavení a služby
Připojení k internetu (placené - WiFi)
Stravování
vlastní
Doprava
vlastní
Cena zahrnuje
Ubytování v apartmánu na uvedený počet nocí.
Cena nezahrnuje
Poplatek za proud a topení 10 euro/noc, závěrečný úklid 45 euro/pobyt,pobytová taxa: 2.09 euro/dosp.osoba/den, 0.56 euro/děti/den.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Kroměřížská CK TINA s.r.o., IČ 26239353.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK