Vyhledávání zájezdu
Apartmány Perla - Černá Hora - Barská riviéra

Apartmány Perla

Černá Hora » Barská riviéra

, Apartmány starstarstarstar

FM


Apartmány Perla

Počet termínů:

21 termínů / 0 Last minute / 21 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Ubytování
V apartmánovém domě se nachází celkem 9 moderně zařízených apartmánů pro 4-5 osob. Apartmány jsou vybaveny podle nejvyšších standardů nábytkem z kvalitních materiálů a elegantně uspořádaným tak, aby byla zaručena vysoká úroveň komfortu a pohodlí. Samozřejmostí je klimatizace na všech apartmánech (zdarma). Apartmány č. 1, 4 a 7 mají dvě ložnice, ap. č. 8 má místo balkónu francouzská okna.
Poloha
Nadstandardně zařízené apartmány se nacházejí v letovisku Čanj na Barské riviéře, zhruba 10 kilometrů pod Petrovacem na Moru a 7 kilometrů nad letoviskem Sutomore.
Stravování
Možnost zajištění polopenze nebo plné penze v restauraci Mreža, která se nachází přímo u promenády. Zvýhodněná cena pro hosty vily Perla je 9 €/os./den za polopenzi a 11 €/os./den za plnou penzi.
Výlety
Z místa pobytu Vám můžeme dále nabídnout celou řadu výletů po Černé Hoře (Boka Kotorská, Budva, Skadarské jezero a mnoho dalších…). S aktuální nabídkou výletů Vás seznámí náš delegát v místě pobytu.
Doporučení
Luxusní ubytování v dobré dostupnosti pláže můžeme pro výhodnou cenu doporučit pro všechny generace.
Upozornění
Ceny jsou platné při plném obsazení studia / apartmánu. Ubytování maximálně pro 4 dospělé osoby. Pátá osoba může být dítě 3-4 let, pro které bude připravena dětská postýlka.
/apartmany-perla/
Cena zahrnuje
7x ubytování , využívání klimatizace, Wi-Fi připojení, spotřebu všech energií, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku, služby delegáta
Cena nezahrnuje
autobusovou dopravu do Bečiči (možno přikoupit), leteckou dopravu (možno přikoupit), svoz Bečiči - Čanj / Podgorica - Čanj a zpět (platba na místě - cena dle obsazenosti svozu), cestovní pojištění (možno přikoupit), pobytové taxy - platí se na místě ve výši - 1,5 € / dosp. os. / noc, děti 12-18 let 1 € / noc, děti do 12-ti let 0,5 € / noc, stravu (možno přikoupit - platba na místě)
FIRST MINUTE do 31.12.2017
10 % sleva
Novomanželská (sňatek v r. 2017)
5 % sleva
Seniorská (nad 60 let)
5 % sleva
Letovisko
Čanj je nejsevernějším letoviskem oblíbené Barské riviéry, jež přímo navazuje na riviéru Budvanskou. Jedná se o menší, ovšem vcelku živé letovisko se spoustou restaurací, kaváren, občerstvení a nejrůznějších stánků se suvenýry a sezónním zbožím.
Vybavení objektu
Moderní apartmánový dům Perla byl postaven v roce 2016, nabízí tedy krásné nové a zejména luxusní ubytování splňující požadavky i té nejnáročnější klientely. Na vile je k dispozici celkem 9 plně zařízených apartmánů odlišených barvou nábytku i počtem lůžek. Ve všech apartmánech i prostorách apartmánu Perla je k dispozici Wi-Fi připojení k internetu. U vily je v zahradě také gril a houpací lavice.
Pláž
Apartmánový dům se nachází zhruba 450 metrů od více než 1000 metrů dlouhé pláže. Povrch pláže je různý, na začátku pláže (blíže k vile Perla) je pláž písčitá, dále k centru Čanje spíše oblázková. Z Čanjské pláže můžete využít převozu lodí na tzv. "Kraljičinu plažu", která je přístupná pouze z moře. Plavba trvá cca 5 minut a rozhodně stojí za to, jelikož se jedná o jednu z nejkrásnějších pláží.
Parkování
Pro každý apartmán je vyhrazeno jedno parkovací místo přímo u domu.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...