Vyhledávání zájezdu
Apartmány Blaz - Chorvatsko - Severní Dalmácie - Pakoštane

Apartmány Blaz

Chorvatsko » Severní Dalmácie » Pakoštane

, Apartmány starstarstar

LM


Apartmány Blaz

Počet termínů:

1 termín / 1 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Biograd - transparent 20°C


Ubytování
apartmány Blaz poskytují ubytování bez stravy ve 4 apartmánech typu TRILO a 1 apartmánu typu QUADRILO pro 4 až 7 osob. Apartmán TRILO4+1 je určen pro max. 5 osob, tvoří jej dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s 1 přistýlkou a vybaveným kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení, balkon nebo terasa. Apartmán QUADRILO6+1 je určen pro max. 7 osob, tvoří jej tři dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s 1 přistýlkou a kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení a balkon. Ve dvou apartmánech TRILO a ap. QUADRILO je klimatizace (za příplatek).
Poloha
Severní Dalmácie, Biograd, Pakoštane; apartmány Blaz se nacházejí v klidné lokalitě přibližně 500 m od pláže a 300 m od centra, obchod i restaurace do 100 m od ubytování
Sport a zábava
převládají hlavně vodní sporty - podmořský rybolov, windsurfing, potápění, vodní skútry, jachting. Dále můžeme jmenovat také plážový volejbal, tenis, stolní tenis a další míčové hry. Kolem Vranského jezera byly nedávno vybudovány cyklostezky. U jezera naleznete také jezdecké středisko, kde můžete trénovat jízdu na koních.
Název
Apartmány Blaz
Vybavení
parkování u domu
Stravování
vlastní
Pláž
500 m, místní pláže jsou tvořeny oblázky a pískem, v okolí jsou také betonové plochy ke slunění. Příjemné koupání zažijete také na ostrůvcích před městem a zátokách v okolí. Na plážích možnost zapůjčení lehátek a slunečníků (za poplatek), dále také plážové bary s občerstvením a sprchy se sladkou vodou. Pláže jsou lemovány borovicemi, které poskytují příjemný stín.
Doprava
vlastní doprava
Cena zahrnuje
ubytování; pobytovou taxu; spotřebu el. energie a vody; povlečení a ručníky; závěrečný úklid; pojištění CK.
Příplatky
na vyžádání: klimatizace (pouze u 2 ap. TRILO a ap. QUADRILO); domácí zvíře.
Výlety
nejen vášnivým rybářům doporučujeme návštěvu Vranského jezera, které je pouhých 400 m od Pakoštane. V jeho okolí si můžete vychutnat pochoutky z ryb ulovených v jezeře, které nabízejí místní restaurace. V okolí osady Drage (3 km) naleznete členité pobřeží, v jehož zátokách si užijete pěkné koupání. Lodní výlety na ostrov Vrgada, na Kornatské ostrovy nebo do zátoky Telaščica na ostrově Dugi otok. Biograd na Moru (8 km) láká návštěvníky na podmořské osvětlení místního přístavu, které je jediné na světě. Cesta (47 km) za vodopády řeky Krky se určitě vyplatí.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...