Vyhledávání zájezdu
Anse Chastanet - Svatá Lucie

Anse Chastanet

Svatá Lucie

, Hotel starstarstarstarAnse Chastanet

Počet termínů:

8 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně, All inclusive

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Castries - transparent 28°CKategorie hotelu: *****
Poloha
Anse Chastanet je luxusní resort na ostrově Svaté Lucie, který nabízí romantickou atmosféru, krásné ubytování a vynikající výběr restaurací. Resort se rozprostírá na 600 akrech svěží tropické vegetace, nachází se mezi Anse Chastanet a pláží Anse Mamin a nabízí nádherný výhled na hory Petit a Gros Piton a Karibské moře.
Sport a zábava
Jistě si vyberete z řady nabízených sportovních a zábavních aktivit jako například jóga, šnorchlování, potápění, tenis, plavba při západu slunce, projíždky na projížďky nebo cyklistika v džungli, turistika a pozorování ptactva v rozvalinách koloniální plantáže 18. století. V resortu je Vám k dispozici také skvěle vybavené fitness centrum.
Cena za jednu osobu zahrnuje
* leteckou přepravu Praha - Sv. Lucie - Praha v nejnižší knihovací třídě * privátní transfer z letiště do hotelu a zpět * zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou * Čeští turisté nepotřebují ke vstupu a pobytu na území Svaté Lucie vízum, délka pobytu bez víza však nesmí přesáhnout 30 pracovních dní
Cena nezahrnuje
* odletovou taxu + 20 USD při odletu (platí se v místní měně výši 54 východokaribských dolarů). Děti do dvanácti let jsou zdarma.
Vybavení hotelu
Resort Anse Chastanet nabízí celkem 49 prostorných a pohodlně zařízených pokojů, z nichž 37 je rozmístěno na svěžích stráních a 12je zasazeno do tropické zahrady na úrovni pláže. V resortu naleznete měkké písečné pláže, 12 km turistických tras v údolí Anse Mamin, 3 restaurace s pestrým menu, 2 bary a navíc Jungle Grill v Anse Mamin, dále resort nabízí exkurze a pronájem aut, 2 plážové butiky, Kai Belte Spa, potápěčské centrum Svatá Lucie, vodní centrum, galerii výtvarného umění, knihovnu, půjčovnu kol a kajaků. Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
Vybavení pokoje
Všechny pokoje mají hliněné dlaždice nebo tropické dřevěné podlahy, stropní ventilátory a francouzská okna. Každý z nich má prostornou koupelnu, balkon nebo terasu, ledničku, zařízení pro přípravu kávy a čaje, vysoušeč vlasů a trezor na pokoji. Pokoje Deluxe a Premium mají také žehličku a žehlicí prkno. Některé pokoje nabízejí úžasný výhled na moře, jiné zase na hory a do zahrady. Kategorie ubytování: Pokoje Premium Pokoje Standard Pokoje Deluxe s výhledem na oceán Pokoje Deluxe s výhledem do zahrady Pokoje Superior
Stravování
Můžete si vychutnat typické karibské nebo mezinárodní pokrmy v restauraci Terehouse nebo vyzkoušet vegetariánskou restauraci, která podává pokrmy z bioproduktů přímo z vlastní plantáže.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...