Vyhledávání zájezdu
Adventní Drážďany - Německo

Adventní Drážďany

Německo

, Program

LM


Adventní Drážďany

Počet termínů:

1 termín / 1 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

autobus -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: ADVENTNÍ DRÁŽĎANY
Popis
Vydejte se s námi do nazdobených barokních Drážďan, které jsou symbolem vánočních měst. Po celou dobu Vás doprovází zkušený průvodce, v autobusu se dozvíte zajímavosti o městě, pečení německého cukroví, krátce Vás provede městem a doporučí kam zajít na nákupy kam za památkami.
Navštívíme překrásný historický trh, který se zde koná již přes 500 let . Ve stáncích můžete shlédnout i nakoupit vánoční ozdoby, svíčky, keramiku, perníky, krajky, adventní hvězdy, foukané sklo a další zboží, ochutnat tradiční svařené víno, cukroví a výborné klobásky. Po krátké úvodní procházce s průvodcem, který Vám v češtině poví zajímavosti o městě a vysvětlí kam se podívat a co navštívit, následuje zhruba 8 hodinové osobní volno, které můžete využít na nákupy v přilehlé Altmarkt Galerie, kde na Vás ve třech patrech čekají stovky obchodů s předvánočními slevami nebo zavítáte do vyhlášené Prager Strasse- do šestipatrového obchodního centra Karstadt a nově i do populárního módního obchodu Primark s naprosto skvělými cenami. Čas můžete věnovat také návštěvě památek. Je zde slavný Zwinger (někdejší reprezentační sídlo ve vzoru Versailles se sbírkami umění) unikátní muzea, kostely. Obchody, trh, památky,vše pěkně v centru pohromadě, bez náročného chození. V sobotu ráno vyjíždíme, v Drážďanech věšinou jsme na 9 hodinu a v 18 hodin odjíždíme zpět, do cca 20-22 hod (dle odjezdových míst) jste opět doma. S dárečky pro Vaše blízké a krásnými zážitky z adventí neděle.
Tip
Návštěva předvánočních Drážďan je zážitek, který byste si neměli nechat ujít. Adventní sobotu můžete prožít, tak jak by tomu mělo být, předvánočně.
Další informace
Zájezd je realizován při minimálním počtu 32 účastníků
Stravování
bez
Doprava
►AUTOBUS: s klimatizací, WC, automatem na nápoje za Kč, DVD

►ODJEZDY A) M.LÁZNÉ/ VELKÁ HLEĎSEBE v 5.00 h, L.KYNŽVART 5.05 h, CHEB v 5.35 benzina OMV ul. Ašská,
►ODJEZDY B) SOKOLOV v 6.00 h sportov. hala u bývalého autobus. nádraží a sídliště Michal, KARLOVY VARY v 6.25 h benzina OMV u KV ARÉNY, OSTROV n/O v 6.40 h, KLÁŠTEREC n/O v 07.10 h autobus. zastávka u Normy (poblíži Kulturního domu) CHOMUTOV v 7.30 h
►ODJEZD C) ÚSTÍ nad Labem v 8.10 h od Globusu.

CENA 395,- Kč => pro odjezd. místa C
CENA 745,- Kč => pro odjezd. místa B
CENA 790,- Kč => pro odjezd. místa A
Program
Ráno odjezd, kolem 9 hod příjezd do Drážďan, s průvodcem krátká prohlídka historického centra s významnými památkami - obrazárna Zwinger ( vstupné individuelně po skončení prihlídky cca 12 €), Semperova Opera, Sídelní zámek saských kurfiřtů a králů, chrám Frauenkirche a řada muzeí. Krásná procházka je po promenádě zvané „balkón Evropy“ s velkolepým výhledem na Labe (Brühlská terasa). průvodce Vám ukaže, kde jsou kavárny, kam zajít na občerstvení, malý oběd či kávu, na WC, kterých je zde dostatek a kde dobře nakoupit. V předvánočním čase jsou magnetem vyhlášené adventní trhy, nejstarší z nich je Striezelmarkt na náměstí Altmarkt v centru měst, kam pochopitelně s průvodcem rovněž dojdeme. Symbolem trhu je kromě nezbytného Vánočního stromku, pohádkového hradu a zdobeného oblouku zejména 14 metrů Vysoká Vánoční pyramida, zapsaná i V Guinessově knize rekordů.
Cena zahrnuje
Doprava autobusem, služby průvodce v autobusu a během prohlídky města, mapka Drážďan.
Cena nezahrnuje
Vstupy do objektů, muzeí atd
Pojištění cestovní do zahraničí: možno sjednat typ KOMPLEX za 48 Kč (léčebné výlohy+storno zájezdu)

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.